Analytička spoluzakladatelů PRIME FUND
Specializace: M&A, korporátní finance, process management

Petra působí jako analytička se zodpovědností za podporu při strategických akvizicích, controllingu, zpracování analýz a process managementu fondu.

Před příchodem do PRIME FUND působila ve společnosti Raiffeisenbank a.s. v rámci oddělení Corporate Finance, kde byla zodpovědná za procesní řízení emisí cenných papírů, správy služeb kontaktní banky pro zahraniční fondové struktury a procesy související s M&A transakcemi. V rámci M&A se podílela především na transakcích ze segmentu SME na území České a Slovenské republiky. Ve spolupráci s dalšími členy týmu zajišťovala komplexní proces emise a administrace korporátních a bankovních dluhopisů společně s přímou komunikací s Českou národní bankou, Burzou cenných papírů Praha a Centrálním depozitářem cenných papírů.

Petra v minulosti sbírala zkušenosti v poradenské společnosti TPA Czech Republic, investiční bance Roklen, nebo německé developerské společnosti Trockland Management. Je absolventkou studijního programu Finance a oceňování podniku při VŠE.

petra.kubu@primefund.cz

Petra Kubů
Petra Kubů - Analytička zakladatele PRIME FUND