top of page
doplnky1.png
vorel.png
doplnky2.png

Josef Vorel

Pepa odpovídá za nové investiční příležitosti v oblasti IT/ICT. Zaměřuje se primárně na styk s klíčovými, především korporátními zákazníky.

Před příchodem do PRIME FUND působil Josef zejména v korporacích HP a O2. Do společnosti HP nastoupil v roce 2000, působil zde jako klíčový obchodník zodpovědný za segment velkých korporátních zákazníků, bankovních institucí a v oblasti výroby. Jeho hlavní náplní práce byla zejména identifikace a následná realizace nových obchodních případů. V součinnosti s ostatními odděleními plánoval a kontroloval dodávky služeb z pohledu efektivity a ziskovosti projektů, vždy s cílem na spokojenost zákazníků. Díky tomu mohl Josef rozvíjet další projekty nejen u nových, ale i stávajících zákazníků. Mezi jeho TOP 10 zákazníky a realizované projekty patřily např. Kapsch (mýtné), kompletní IT outsourcing v Komerční bance, Alcan Děčín, Mora Moravia, OKD, ČSOB a další. Celkový uskutečněný objem realizovaných zakázek, který Josef získal, přesahoval částku 2,5 mld korun.

 

V roce 2014 přijal Pepa nabídku na pozici obchodního ředitele ve společnosti O2 ICT, kde působil do roku 2016. Jeho úkolem bylo řídit tým obchodníků včetně personálních oblastí, řízení lidských zdrojů, stanovování cílů celého obchodního oddělení, identifikace nových zákazníků a určování směru, kterým se celá divize O2 ICT bude nadále ubírat.

V roce 2016 Pepa nastoupil do ani ne rok staré společnosti Rexonix s.r.o. na pozici klíčového obchodníka. Na této pozici působí doposud.

Partner PRIME FUND

Specializace: Obchod, Outsourcing IT/ITC prostředí, Cenotvorba komplexních IT projektu, Rešerše IT/ICT trhu, Konkurenceschopnost.

bottom of page